
Quantity
Price
Total price
1
$0.9020
$0.9020
10
$0.7920
$7.9200
25
$0.7480
$18.7000
100
$0.5720
$57.2000
250
$0.4840
$121.0000
500
$0.4620
$231.0000
1000
$0.3520
$352.0000
2500
$0.3300
$825.0000
5000
$0.3080
$1,540.0000
12500
$0.2970
$3,712.5000
25000
$0.2970
$7,425.0000
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | Sanyo Semiconductor/onsemi |
| Series | 4000B |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Product Status | ACTIVE |
| Package / Case | 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Logic Type | Monostable |
| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Propagation Delay | 90 ns |
| Independent Circuits | 2 |
| Current - Output High, Low | 8.8mA, 8.8mA |
| Schmitt Trigger Input | No |
| Supplier Device Package | 16-SOIC |
| Voltage - Supply | 3 V ~ 18 V |
